Про палац

Розташований на високому пагорбі, Міський палац культури «Чайка» звертає на себе захоплені погляди містян та туристів. Він став дійсно прикрасою Приморського району та головним місцем дозвілля маріупольців та гостей міста.

Засновником палацу культури було Азовське морське пароплавство у 1958 р. для працівників порту та мешканців міста, як палац культури “Моряків”. Та у 2000 році палац був переданий на баланс міста і перейменований у Міський палац культури “Чайка”.

За більш ніж піввікову історію було засновано багато творчих колективів та вийшло багато творчих династій. Талановита молодь знайшла себе у різних напрямках творчої діяльності не тільки по Україні та і у різноманітних куточках світу. Культурні заходи, які проходять за участю та за ініціативою МПК «Чайка» сприяють розвитку багатогранного, національного, естетичного напрямку колективів художньої самодіяльності.
Ось, наприклад, Народний театр танцю «Азовські чайки» перший здійснював концертні гастролі у Німеччину та Польшу у 1976 році, а перші творчі поїздки по обміну були у Францію з 1991 року, підтримувавши цю традицію майже кожного року. А вже у 2019 році його учасники побували на Міжнародному фестивалі «Beregszaszi unnepi estek» в Угорщині.


Народний театр бойових мистецтв «Білий лотос», володіючи унікальними здібностями у цьому напрямку, став відомим не тільки по всій Україні після успішного виступу на національному телепроекте «Україна має таланти», а також і за кордоном у Франції на Міжнародному фестивалі BUDO EXPO 2018: Warrior of Light Martial Arts Show.


Колектив орієнтальної хореографії «Дарін» записан у Книзі рекордів України та є учасником встановленого рекорду у категорії «Масовий захід» по виконанню східного танцю та унікальної технікі виконання «шімі».

Події 2020 року

Яскравим заходом у 2019 році стала творча зустріч з продюсером, режисером, автором-сценаристом Олександром Онуфрієвим та акторами української стрічки «Сквот 32», відомим українським кінорежисером, актором та сценарістом.

Творча робота палацу ведеться і з патріотичного напрямку, а також по збереженню і розвитку української культури. До Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбувся концерт Оркестру морської піхоти за участю лідера гурту “Тартак” Сашком Положинським, який завітав до нас не один раз зі своїми концертами для наших воїнів.

Палац культури є також активним учасником масштабних подій міста. Тож як приклад – гучне та яскраве святкування Дня Європи у Міському саді завдяки учасникам творчих колективів відтворили атмосферу європейських країн Болгарії, Греції, Угорщини, Франції та Італії.

Довідки за телефоном: 37-98-35

14 вересня 2020

Симфо-шоу Prime Orchestra. Музыка любви

14 вересня 2020

Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show

14 вересня 2020

Три кота

14 вересня 2020

JAH KHALIB

14 вересня 2020

Сергей Пискун

14 вересня 2020

Большая дискотека 80х

Останні новини

Шорена Такаландзе взяла участь у премії Всесвітньої Асоціації Фестивалів WAF

Учасниця колективу “New Time” Палацу культури “Чайка” та учениця школи педагогічної практики Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв Шорена Такаландзе взяла участь у премії Всесвітньої

Читати далі »